Cyklotoulky a Bikesalon: 3 reportáže z výletů po regionu

Léto se v naší destinačce neslo v duchu cykloturistiky. Naše pozvání totiž přijaly natáčecí štáby Cyklotoulek, které diváci sledují na České televizi, a Bikesalonu vysílaného každou sobotu na TV Prima. Našim úkolem bylo vytipovat vhodné trasy, domluvit natáčení na zajímavých místech po cestě a v den D reportéry provázet. Podívejte se, jak to dopadlo.

Na konci června se natáčely Cyklotoulky. 2 moderátory a jednoho kameramana jsme vzali do Těšínského Slezska. Trasa začíná v Horní Lomné a končí v Českém Těšíně. Po cestě stavíme na zajímavých místech. Například na Trojmezí, kde se setkávají hranice tří států, či v unikátním muzeu Bible. Celou reportáž uvidíte na stránkách pořadu

Bikesalon, pořad televize Prima, se natáčel ve dvou dnech. První den byl věnovaný Beskydům. Vybraná trasa vede cyklisty z Pusteven přes Frenštát, Kopřivnici a končí ve Štramberku. Následující den se přesouváme na Slezskou Hartu, kterou po cyklostezce objíždíme se štábem kolem dokola.

26. epizoda s cyklovýletem v Beskydech měla premiéra 7.9.

Cyklovýlet kolem Slezské Harty s premiérou 14.9. vysílán ve 27. epizodě.