Do Beskyd i Jeseníků cyklobusy

Od 1. května 2021 mohou turisté v Moravskoslezském kraji opět využívat pro své výlety na kolech oblíbené cyklobusy. Speciální autobusové linky, které letos provozuje dopravní společnosti Z-Group bus, jezdí z Ostravy například na Ovčárnu, Pustevny nebo na Visalaje, a to až do konce září 2021.

Kromě toho, že služba nabízí pohodlnou dopravu nejen cyklistům, ale i pěším turistům, zahájení provozu cyklobusů a turistických autobusů pomůže i dopravní situaci v Jeseníkách a Beskydech. Právě v těchto lokalitách se totiž především o víkendech návštěvníci často potýkají s problémy s parkováním.

Obliba cyklobusů v Moravskoslezském kraji rok od roku roste. I díky této službě se daří do našeho kraje lákat stále více turistů ze všech koutů republiky, kteří si mohou užít nádherných cyklistických tras na atraktivní místech a v nedotčené přírodě.

Bližší informace včetně jízdních řádů naleznete na našem turistickém portále