Hlasujte pro kraj vašeho srdce

Anketa „Kraj mého srdce“ je tradičním ohlédnutím za turistickou sezonou v regionech. Turisté, návštěvníci, cestovatelé nebo třeba jen cestující mají možnost zhodnotit své dojmy ze svých cest po Česku. Hlasování v osmi kategoriích probíhá do konce února.

Moravskoslezský kraj je možné podpořit v jednotlivých kategoriích ankety, která je určitým ukazatelem popularity jejich turistické nabídky a současně i odrazem zájmu o domácí cestovní ruch. Jak ukázala doba pandemie, právě domácí cestovní ruch zachraňoval turistickou sezonu 2020 a o to více si zaslouží naši pozornost a podporu v roce 2021.

Soutěží se v osmi kategoriích, kterými jsou:

🔵KAM na letní dovolenou / pěší a cyklo

🔵KAM na zimní dovolenou

🔵KAM na výlety s dětmi

🔵KAM na koně / koňské stezky region

🔵KAM do lázní / wellness

🔵KAM za zážitkem / adrenalinem

🔵KAM na památky

🔵KAM za folklorem / tradicemi

Hlasujte až do 28. února 2021 na stránkách www.kampocesku.cz/anketa