Máte tip na cyklovýlet? Pošlete nám jej

Cykloturistika se těší čím dál tím větší oblibě. Nejinak je tomu v našem kraji, který pro cyklisty nabízí skvělé podmínky. Osvědčené tipy na cyklovýlety proto nově přibydou i na našem turistickým portále www.severnimorava.travel. Do jejich vytváření se mohou zapojit i naši partneři v cestovním ruchu a nalákat tak cyklisty do jejich oblastí.

Moravskoslezský kraj podporuje cykloturistiku dlouhodobě. Z posledních aktivit lze zmínit například projekt „E-kola pro kraj“, díky kterému je na 40 místech v regionu rozmístěno 160 elektrokol. Návštěvníci si tato ekola mohou za velmi příznivé ceny půjčit. Inspirací jim nově budou první cyklotrasy, které v brzké době zveřejníme na turistickém portále.

Seznam cyklovýletů plánujeme neustále rozšiřovat, a proto budeme rádi za tipy od našich partnerů v cestovním ruchu. Pokud tedy chcete do okolí Vašeho zařízení přilákat návštěvníky na kolech, tip na výlet nám zašlete prostřednictvím formuláře níže. Připojte také 3-5 kvalitních fotek, které výlet představí.

Vyplněný formulář i fotky posílejte na email daniel.pustelnik@mstourism.cz. Váš cyklovýlet rádi přidáme k ostatním.