Nové letní vydání turistických novin je venku

Kam v létě na kole, pěší túru nebo za koupáním v přírodě? Jaké dobroty si cestou rozhodně nesmíte nechat ujít? Věděli jste, že na mnoha hradech a zámcích na severní Moravě a ve Slezsku se to hemží tajemnými příběhy? To vše se dozvíte z nových letních turistických novin Moravskoslezského kraje.

Noviny v tištěné verzi jsou k dostání jako příloha Deníku 22. 6. 2021 v krajích Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském a v Praze, jako příloha Blesku 23. 6. 2021 v regionech Ostravsko, Olomoucko a Zlínsko a v nejbližších dnech budou k mání také na Turistických informačních centrech v našem kraji.

Dáváte-li přednost elektronické formě, neváhejte a noviny si stáhněte ZDE

Společně s novinami spouštíme na našem turistickém portále zbrusu novou sekci VÝLETŮ, kde budeme průběžně přidávat nové a nové tipy na to, kam nejen s rodinou na severní Moravě a ve Slezsku vyrazit, ať už na kole, pěšky, nebo autem.

TĚŠÍME SE NA VÁS!