Pilotní Pojez fest přilákal davy!

Stovky návštěvníků dorazily do ostravských Dolních Vítkovic na pilotní gatrofestival projektu Pojez.

Stovky návštěvníků dorazily na pilotní Pojez fest do ostravských Dolních Vítkovic. Čekala je například broučí gastronomie, soutěž v pojídání papriček i koncert zpěvačky Debbi. Další gastrofestivaly nabité dobrým jídlem, pitím i zábavou čekají na své fanoušky v srpnu a září.

Projekt Pojez propojuje osvědčené gastroslužby v regionu a turisty láká na zážitky spojené s dobrým jídlem a pitím. Součástí Pojezu jsou festivaly, workshopy. Do programu se mohou zapojit restaurace, kavárny, lokální farmy i obchody s potravinami v celém regionu.

Všichni, kterým se myšlenka Pojezu líbí a chtějí být jeho součástí, se mohou hlásit na pojez@pojez.cz.

Zatím je do Pojezu zapojeno devět podniků: Cokafe, Etáž, Fully Belly, Řeznictví u Bobra, Chilliman, Jednoduše, Maido, Mutant fast Food, Pochutnej si Bistro.

Termíny dalších Pojez festů:

13.8. 2022 POJEZ FEST KARLOVA STUDÁNKA

3.9. 2022 POJEZ FEST OSTRAVICE