Roadshow AHR Ostrava

Načerpejte inspiraci pro své podnikání na akci Asociace hotelů a restaurací v Ostravě.

Zveme vás na výjimečnou Roadshow Asociace hotelů a restaurací, která se koná v nevšedním industriálním městě Ostrava 07.06.2022. Věříme, že půldenní odborná akce vám pomůže se zorientovat v různých oblastech vašeho podnikání a ušetří váš čas s vyhledáváním informací. Pečlivě jsme pro vás připravili tato aktuální témata: představíme vám tradiční report z dění AHR a zodpovíme vaše dotazy, řekneme vám na jaké trhy se můžete zaměřit, kde vidíme potenciál a jak v rámci incomingového cestovního ruchu spolupracovat, doporučíme co udělat pro maximální využití potenciálu online prodeje a jak získat co nejvíce z online byznysu, poradíme v oblasti zaměstnávání zahraničních pracovníků třetích zemí, převážně občanů z Ukrajiny a na závěr prozradíme jak znovu napnout plachty v HoReCa. Registrovat se můžete na: https://www.akceahr.cz/kontakt/?e=11

Setkejte se opět se svými kolegy, přáteli, poznejte naše dodavatele a získejte nové kontakty.