Technotrasa je zase o kus větší!

Technotrasí „rodina“ má nového člena! Novou zastávkou na stezce technických atraktivit severní Moravy a Slezska je výrobní závod automobilky Hyundai. Do procesu výroby mohou návštěvníci nahlédnout prostřednictvím komentovaných prohlídek.

„Je to paráda! O spolupráci s jednou z nejmodernějších automobilek v Česku jsme moc stáli. Mít takového velikána na Technotrase je prostě pecka. Společně s tatrováckou expozicí v Kopřivnici tak máme na Technotrase už dvě legendární automobilky, které se znatelně zasadili o ekonomický růst kraje,říká Petr Koudela, jednatel MS Tourism. „Kdo by se nechtěl aspoň na chvíli ocitnout ve sci-fi filmu? Přesně tak si návštěvníci, kteří si zarezervují místo na prohlídku, budou cítit. Nezapomenutelný zážitek si z exkurze odnesou nejen milovníci techniky. To množství robotů a strojů ohromí prostě každého,“ zve na prohlídku automobilky Petr Koudela.