Ceny cestovního ruchu 2021 se blíží!

Již 1. února 2022 vypukne třetí ročník Cen cestovního ruchu Moravskoslezského kraje 2021! I letos se o prvenství v pěti kategoriích „utkají“ výjimečné a kvalitní projekty cestovního ruchu a také osobnosti, které turismus v Moravskoslezském kraji svými aktivitami rozvíjí. Vyhlášení výsledků proběhne 11. března 2022 v rámci veletrhu Dovolená 2022 v Ostravě.

Jako každý rok, i letos bude moci široká veřejnost hlasovat na webových stránkách www.cenycr.cz pro své oblíbence celkem ve třech kategoriích, a to od 1. až do 28. února 2022. Jedná se o kategorie Nejhezčí turistická trasa či naučná stezka, Nejfotogeničtější místo a Nejoblíbenější regionální pochoutka. O vítězích zbylých dvou kategorií – Nejlepší počin v cestovním ruchu a Osobnost cestovního ruchu – rozhodnou odborníci v cestovním ruchu.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne 11. března 2022 v rámci veletrhu Dovolená 2022 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

Ceny cestovního ruchu Moravskoslezského kraje pořádá destinační společnost Moravskoslezského kraje Moravian-Silesian Tourism ve spolupráci s krajským úřadem Moravskoslezského kraje. Záštitu nad soutěží i letos převezme Jan Krkoška, náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch.

bannery_ceny_MSTOURISM_1200_1.jpg
Datový zdroj 3_300x.png

Ceny cestovního ruchu Moravskoslezského kraje 2021

Soutěžní kategorie pro rok 2021

Osobnost.png

Osobnost cestovního ruchu Moravskoslezského

kraje 2021

Osoba, která svou usilovnou prací významně napomohla rozvoji cestovního ruchu v regionu v roce 2021

Hlasování otevřeno pouze odborné veřejnosti.

Trasa.png

Nejhezčí turistická trasa

či naučná stezka

v Moravskoslezském kraji

Jedinečné turistické trasy nebo naučné stezky obohacené zajímavostmi pro děti i dospělé

Pocin.png

Nejlepší počin

cestovního ruchu

v Moravskoslezském kraji

roku 2021

Projekt z oblasti cestovního ruchu, který byl v roce 2021 na území Moravskoslezského kraje realizován či významným způsobem inovován a který má pozitivní dopad na návštěvnost regionu

Hlasování otevřeno pouze odborné veřejnosti.

Fotomisto.png

Nejfotogeničtější místo v Moravskoslezském

kraji

Místo v našem regionu, odkud

prostě nikdy neodejdete

bez fotografie

Pochoutka.png

Nejoblíbenější regionální pochoutka

Pokrm, pochoutka, produkt či nápoj, jenž se vyrábí na území Moravskoslezského kraje. Tradiční záležitost či horká novinka, avšak jednoznačně se pojící s naším regionem