• Nina Kavan

Milionová návštěvnost. Jaké jsou plány v cestovním ruchu?

Milion ubytovaných turistů v Moravskoslezském kraji. To je cíl cestovního ruchu v našem kraji pro letošní rok. Šesticifernou návštěvnost podpoří řada projektů, které v regionu vznikají. Katamarán, který od léta bude brázdit vody Slezské Harty, půjčovny elektrokol pro pohodovější cyklovýlety i gastrofestival, svátek regionálního jídla v Karlově Studánce. Zbrusu novou podobu dostane unikátní projekt zvaný Technotrasa. Do něj se zapojí třicítka technických památek v kraji.


Více se dozvíte v reportáži TV Polar a z rozhovoru s Davidem Karčmářem, ředitelem MS Tourism.
  • Instagram - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • Facebook - Bílý kruh
Datový_zdroj_12_300x.png
Datový zdroj 3_300x-8.png
Datový zdroj 4_300x-8.png
Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.
Vítkovická 3335
702 00 Ostrava
© Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.
design by ATELIER_ŠTEFKOVÁ, s.r.o.
est. in 2019
Kreslicí plátno 8.png