• Nina Kavan

Severní Morava a Slezsko hvězdou televizních pořadů

V tomto článku postupně přinášíme seznam reportáží, které se letos natáčely v Moravskoslezském kraji. Na všech uvedených jsme spolupracovali a štábům poskytovali organizační podporu.


Snídaně s Novou

Vysíláno 19. 6. 2020 na TV Nova


5 minutová reportáž z Ostravy zve návštěvníky do Dolních Vítkovic, bývalého průmyslového areálu, který je po pražských památkách nejnavštěvovanějším turistickým cílem v Česku. V reportáži se turisté dozví také o světových místech, které jsou součástí kampaně „Máme světový kraj“ i dalších turisticky atraktivních místech v kraji. Na celou reportáž se podívejte na následujícím odkaze.


Loskuták na výletě

Vysíláno v sobotu 11. 7. 2020 na TV Nova


Druhý červencový víkend patřil Moravskoslezskému kraji, jeho technickým památkám zařazeným do Technotrasy ale i místům, které si nezadají s těmi světovými. Místní totiž vědí, že "mají světový kraj"

Moderátor Petr Rychlý se projel historickým vlakem z Třemešné do Osoblahy, který nadchne fanoušky Harryho Pottera, a lodí na přehradě Slezská Harta. Na Opavsku se vysílalo nejen ze slezské metropole, ale i ze zámku Raduň. V reportáži se však objeví i Štramberská trúba, pečení štramberských uší u pana Hezkého a pozvánka na beskydské Pustevny.

Celá reportáž v odkaze.


Studio ČT24 živě z Ostravy

Vysíláno v pátek 17. 7. 2020


David Karčmář odpovídá na otázky Daniela Takáče. Téma živého vstupu z vysoké pece Dolních Vítkovic: Návrat turistů do českých měst. Rozhovor od 33 minuty uvidíte zde.


Technotrasa v reportáži ČT

Vysíláno v pondělí 20. 7. 2020


Představení projektu Technotrasa v 2,5 minutové reportáži. Pěchotní srub "Na Trati", Flascharův důl, Osoblažská úzkokolejka a Tatra Kopřivnice. Reportáž v odkaze.

  • Instagram - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • Facebook - Bílý kruh
Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.
Vítkovická 3335
702 00 Ostrava-Vítkovice
Datový_zdroj_12_300x.png
Datový zdroj 3_300x-8.png
Datový zdroj 4_300x-8.png
© Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.
design by ATELIER_ŠTEFKOVÁ, s.r.o.
est. in 2019
Kreslicí plátno 8.png