Jaromír Polášek

jednatel POLÁŠEK & COMPANY, s.r.o. – strategický management a marketing

Hrdý Budějčák, který se posledních 10 let intenzivně věnuje cestovnímu ruchu. V letech 2015 – 2021 byl ředitelem Jihočeské centrály cestovního ruchu, která byla za jeho působnosti nejlépe hodnocenou organizací destinačního managementu krajské úrovně v ČR. Je spoluautorem systému řízení cestovního ruchu v Jihočeském kraji, který byl později přenesen na národní úroveň jako Kategorizace DMO. V současnosti podniká v oblasti strategického managementu a marketingu v cestovním ruchu a věnuje se také energetice v rámci spolupráce s Místními akčními skupinami.

12:20 – 12:40

Vliv umělé inteligence na CR

Umělá inteligence (AI) velmi rychle vstupuje do všech oblastí našeho života. V některých oblastech je nasazována rychleji, nicméně cestovní ruch by neměl zůstat pozadu. K čemu ze stávající nástroje AI použít, kde začít a jaké praktické využití může v cestovním ruchu mít? A nahradí některé profese cestovního ruchu v nejbližší době? To jsou základní otázky, na které odpoví nejen Jaromír Polášek, ale i samotná umělá inteligence.