Petr Koudela

jednatel společnosti Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.

Vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu Ostrava. V pracovní sféře měl příležitost vyzkoušet si, jaké to je být programovým šéfem rádia i co obnáší vést Dolní Vítkovice, industriální areál, jež za doby jeho více než desetiletého působení vykvetl do své současné podoby.  Právě teď si jako šéf krajské centrály cestovního ruchu Moravian-Silesian Tourism užívá inspiraci, příležitosti i výzvy, jichž je destinace Severní Morava v oblasti cestovního ruchu plná a podílí se na jejím rozvoji a propagaci.

9:00 – 9:30

Zahájení konference
Úvodní slovo – Cestovní ruch v Moravskoslezském kraji v roce 2024

Cestovní ruch v MSK v číslech, plánované eventy na rok 2024 (gastrofestivaly Pojez fest), představení probíhajících projektů (vyhlídková plovoucí mola, přeshraniční projekty), kongresová turistika – Ostrava Convention Bureau.