Renata Mecová

zástupce generálního sekretáře OV Ostrava MSLH IIHF 2024

Když bůh rozdával schopnost organizovat, stála zřejmě Renata v první řadě. Po vystudování Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (obor Mediální a sociální komunikace) se již 20 let věnuje produkci, kde teoretické know-how může využít také v praxi. Kromě  toho byla také součástí skvělého týmu společnosti PROEBIZ, kde se věnovala digitalizaci oblasti nákupu a veřejných zakázek. Loni obdržela již podruhé nabídku, která se neodmítá – šanci podílet se na přípravách Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 a je velmi ráda, že může být součástí tohoto výjimečného projektu.

9:30 – 10:00

Co se děje, než se hraje? (MS v hokeji 2024)
Management sportovních akcí

Sportovní event je jako puzzle – každé oddělení v rámci organizačního výboru má svou úlohu, své místo v čase v rámci akce. Všechny oddělení a dílčí činnosti jsou pro výsledek eventu stejně důležité. V jeden okamžik se vše propojí – „zapadne do sebe jako puzzle“ a začne se „hrát“.